Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Gąszczyk - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 500 zł70,01 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 70,01 m2 położone na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego apartamentu przy ul. Polskiej w Częstochowie. Apartament zlokalizowany na 1 piętrze w nowym bloku 3-piętrowym z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł20 173 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę dzierżawę dużego terenu komercyjnego położonego w Częstochowie przy ul. Łukowej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk46. (Nr ewid.

Szczegóły ogłoszenia

31,13 zł/m²106 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowe biuro 106 m | centrum częstochowy | 2 miejsca parkingowe Szukasz idealnego miejsca na swoją kancelarię lub nowoczesną siedzibę firmy? Prezentujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 zł4 000 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Prezentujemy do wynajęcia przestronny teren o powierzchni około 4000 m , przeznaczony do postoju samochodów ciężarowych i tir-ów. Obiekt oferuje 40 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia fragment działki nr 25/2 w Częstochowie przy ul. Karłowicza o powierzchni 1700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na parterze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²240 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z czterech gabinetów ( 135 mkw, 34 mkw, 36 mkw, 13 mkw, 8 mkw), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego. Lokal składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

27,71 zł/m²350 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki i przestronny lokal usługowo-handlowy w centrum - 350 m , 3 kondygnacje Do wynajęcia oferujemy atrakcyjny budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy ul. Waszyngtona, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Gąszczyk

Gąszczyk,śląskie

1 200 zł150 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala pod magazyn lub działalność gospodarczą. W granicach 150m2 z możliwością dobrania większej ilości pomieszczeń. Pomieszczenia oświetlane , podłoga betonowa. Bez / ogrzewania.